Moon

Uživatel


Informace o uživateli

Tento vlk je dalším charakterem hráče Blue DemonSide.

Jméno vlka

Moon de Anostrono DemonSide Selleyandra Fire Rosseni

Pohlaví

Samec | Samice

Datum narození

23.8.2015

Rodiče a sourozenci 

Matka Blade | Otec Blue| Sourozenci - Luna

Magie

Ledový dech - kdekdo by si mohl myslet, že je to stejné jako magie ledu. Ale není. Led dokáže zmrazit kdeco, ale ledový dech toho dokáže víc. Nemůže zabíjet, ale dokáže zmrazit srdce na potřebnou dobu tak, aby jste neměli moc sil a pro Moon byla větší šance vyhrát souboj. Díky ledovému dechu vlastně dokážete zmrazit všechno, snad kromě času. Když je Moon naštvaná, všechno na co šlápne se zmrazí.

Povaha 

Moon nebyla vychovaná rodiči. Měsíc strávila s vlkem, který se o ní staral a naučil pár slov, ale Moon nakonec utekla a vše se musela učit sama. Právě díky tomu je Moon velice inteligentní tvor a dokáže najít jinou cestu snad všude. Dělá to z ní dobrého vůdce, stejně tak i její soucit s ostatními. Nevyvolává konflikty a dokáže se přizpůsobit. I přes to není radno si jen tak nakráčet na její území. Své vlky si brání a krve se rozhodne nebojí. I kdyby jste si tím u ní zkazili reputaci, nebojte se. Moon odpouští velice snadno a rychle a i kdyby jste jí zradili milionkrát, bude vás chránit.

I kdybyste Moon nikdy předtím neznali, bude vám jasné, kdy je v pohodě a kdy ne. Když je smutná, nedokáže pořádně spát, takže pak vypadá unaveně a hlavně má pořád mokré tváře od slz. Když se jí zeptáte, co se děje, řekne jen nic, ale pořád vzdychá abyste se jí zeptali a ona to mohla říct, ovšem nemá na to dost kuráže. Když něco vyvede, kouká se všude jen ne na vás. A když je ta nejvíc šťastná vlčice na světě, poskakuje kolem vás, vypráví vtipy a historky. Ne každý dokáže ocenit, že je upřímná. Někdy možná až moc, ale řídí se pravidlem, že lež má krátké nohy.

Uvnitř ní svádí často boj srdce s mozkem. Moon je dost chytrá, ale někdy prostě potřebuje být jen sama sebou a vypnout, být zase to malé hyperaktivní vlče. Mozek jí ale říká, že by se mohlo stát něco hrozného a všichni kvůli ní zemřou. Takže poslechne mozek a srdce ať si dělá co chce. Ale někdy, ale opravdu jen někdy, se uvolní a začne riskovat, a i když se vrací s modřinami, je z ní ten nejšťastnější vlk na světě.

Moon miluje vlčata. Miluje schovku, prohánění po louce a lovení hmyzu. Touží po svých vlastních, ale bojí se, že by zklamala.
 

 

I přes menší nedostatky její dobrá stránka vždy vítězí. A hlavně když přijde zima. Miluje běhání ve sněhu a chytání vloček. Miluje, když může sledovat jak na zem dopadají malé vločky různých  tvaru. Prostě miluje zimu. A hlavně nesmím zapomenout na její nejoblíbenější věc na světě. Běh. Ten vítr v srsti, oči které z prudkého větru slzí i nečekaná bolest nohou po dni plném běhání - všechno jí naplňuje a je to věc, které by se nikdy v životě nevzdal. Abych to shrnula, Moon je osobnost. I přes její občasné problémy se nepřestane prát za své přátele a nikdy nepřestane být tak trochu svá. Je to prostě Moon.

 

Minulost

Půlku života prospala, takže.. =D

Dovednosti 

Síla 30

Rychlost 20

Inteligence 30

Lov 20

 

Zajímavosti 

- Občas má sklony k vegetariánství.

- Na vlčici je mnohem větší než ostatní. Dělá to i její hustá srst, díky které je více odolná vůči zimě.

- Deku na obrázku ještě nemá, získá jí postupem času.

Obrázek vlka