SCHVÁLENO ; Harash Melover

23. 06. 2018 12:53:54

Jméno

Harash Melover

Pohlaví

Vlk

Datum narození

29. 9. 2014

Rodina

Matka: Faela (pravděpodobně mrtvá)

Otec: Jear Melover (pravděpodobně mrtvý)

Sourozenci: při porodu zemřeli a on jediný přežil (byli tři)

Magie

Magie sněhu + magie vody ve všech skupenstvích

Tahle magie je poměrně jednoduchá na pochopení. Harash dokáže vytvořit a formovat led jak se mu zlíbí. Dokáže vytvořit jakékoli množství sněhu o jakékoli tvrdost/pevnosti a hustotě. Může tedy například vytvořit tvrdou sněhovou stěnu nebo měkký a nadýchaný snížek. Nesebere mu to moc energie, ale kdyby se například rozhodl pokrýt celý velký les sněhem, musel by pak dlouho spát. V zimě je to ale trochu jinak, protože to sníh nemusí vytvářet ale jenom upravovat, což už mu energii nesebere vůbec. Sníh vydrží tak jak dlouho bude chtít, ale většinou se tímhle nezdržuje a nechává sníh roztát hned po jeho odchodu. Díky téhle magii kolem něj může být větší chlad než v okolí. Další část jeho magie spočívá hlavně v umění manipulovat s vodou. Neumí ji ale jako u sněhu vytvořit. Musí se tedy nacházet u zdroje (řeka, rybník, louže, atd.).  Ano, může vodu vysát třeba z půdy nebo rostlin, ale to je velmi náročné a už by mu nezbyla energie na nic jiného. Z vody dokáže udělat třeba led, mlhu nebo páru. Může ji dokonce ohřát nebo ochladit. Ochlazení je pro něj dost lehké, ale u ohřátí je to docela problém, takže vodu dokáže zahřát jen asi o deset stupňů. Protože druhou část magie může využít jen za určitých podmínek, nosí vždy kolem sebe pár kapek vody, které následně dokáže proměnit v mlhu a zmizet, než si toho jiný vlk všimne. 

Povaha

Hrdost, síla, autorita. Tyhle slova vás napadnout při pohledu na jeho vypjatou hruď, která naznačuje, že tenhle vlk není jen tak někdo. Že tento vlk býval kdysi někým opravdu váženým a velkým. Můžete v jeho očích zahlédnout i jistou lítost, která je taktéž spojena s jeho minulostí. Většinou se jí ale snaží zakrýt autoritativním pohledem a většinou se mu to povede. Jen málokterý vlk se necítí pod jeho pohledem malý. I přes jeho nízký věk je poměrně moudrý, protože se musel už jako puberťák starat o celou smečku.  Nenechá se sebou zacházet hůř, než si zaslouží, takže i tesáky mu nevadí ukázat. Zabije ale pouze v případě nutnosti, což se za jeho život stalo jen asi jednou nebo dvakrát. Většinou jen vlkům ukáže, s kým že si to zahrávají. Je velice spravedlivý a málokdy něco udělá jen pro svou potřebu. Lhaní je mu skoro cizí, až na pár výjimek. Pamatuje si každou křivou věc, kterou mu uděláte a také se pak patřičně pomstí. Je velice tajnůstkářský a soukromé věci ze života nikdy neřekne jen tak někomu. Velmi těžko si dělá přátele a je též velmi podezřívavý. Proto, když někoho přítelem nazve, může si být onen vlk jistý tím, že by ho Harashi nikdy nepodvedl nebo mu nelhal. Dá hodně na první dojem a je pak těžké jeho mínění vyvrátit, přesto to není nemožné. Neodpouští a nedává druhé šance, takže jak si to u něj jednou pokazíte, prostě máte smůlu. Je velice nekompromisní a nesnese, když něco není po něm. Dokáže ale uznat pravdu někoho jiného, když ho má hodně rád. Ve společnosti správných vlků je poměrně vtipný a veselý vlk s úsměvem na tváři. Nikdy nedává najevo své skutečné emoce. Občas ho přepadnou nečekaně nějaké pocity. Ať je to smutek, radost nebo agrese. Možná je tahle porucha způsobená jeho minulostí, ale kdo ví, třeba by se to u něj objevilo i tak. Může naprosto z ničeho nic být veselý, nebo na vás cenit tesáky. Stává se o ale dosti výjimečně. Většinou se chová tak, jak by se to od něj očekávalo. Rodina a smečka je pro něj něco jako posvátné slovo. Pro oboje by udělal cokoli a klidně i položil život. Smrti se sice moc nebojí, ale nehrne se do zbytečných nebezpečí, když to není třeba. I tak ale jednou za čas udělá nějakou pitomost, která by se od něj absolutně neočekávala. Takže se u něj občas objevuje i jeho mladé já, které nikdy nemělo šanci přijít na svět. Nikdy si nemohl dovolit být uličníkem, dělat rodičům dětské vylomeniny, či si hrát s přáteli na louce. Proto se občas někdy stane, že se z moudrého odměřeného vlka stane hrající si štěně. 

Minulost

xxx

Dovednosti

Inteligence: 40

lov: 30

síla: 40

rychlost: 30

magické schopnosti: 40

vytrvalost: 20

Zajímavosti

* Je velmi vysoký a mohutný

* Má hodně hustou srst, ať je léto nebo zima.

* Má celé tělo bílé, jenom hřbet má šedý a na místě, kde se nachází páteř má černý pruh, který se následně strácí do šedé. 

* Po těle má ještě lehce světélkující tyrkysové znaky, které se ale časem mění (postupně a cca jednou za dva měsíce)

* Nemá rád krev

* Kvůli tomu, že ho v minulosti hodně bety učily, ví víc věcí než je běžné.

* V krvi má jen čistou vlčí krev.

* K dámám se chová jako pravý gentleman.

* Vždy se kolem jeho těla vznášejí kapky vody.

* Hrubý, autoritativní hlas.

Vzhled

Zatím zde nic není

Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.