Destiny of Warrior DOVEDNOSTI!

04. 04. 2018 14:02:01

 

Jméno: Destiny of Warrior/BlackHeart

Pohlaví:

Samice

Datum narození:

Věk je 5 let

Rodina:

Matka:Mistral of Corally (Mrtvá)

Otec:Kapitan of Arey(mrtvý)

Bratr:Darven(přežil)

Magie:

Magie ohně

Povaha:

Destiny je bezstarostná vlčice, která si dělá ze svých nepřátel legraci. Je to vlčice, která je takřka nevyzpitatelná a často mění své nálady. Jindy ji můžete potkat jako zcela klidnou, normální, pohodovou vlčici, se kterou se můžete dát i do řeči. Přece jen je to ale čistokrevná, divoká vlčice z temné strany, takže pokud se ukáže jako agresivní máte jedinou šanci, schovat se a modlit ať vás nenajde. Destiny však není zbrklá a do ničeho se nehrne bezmyšlenkovitě. Je velice opatrná a ostražitá. Má k tomu své, dá se říci, osobní důvody. První si raději dotyčného několikrát prohlédne než se s ním dá do řeči. Nedalo by se však o ní říct že je nespolečenská nebo že by se společnosti vyhýbala, jen ji k tomu vede velká opatrnost.
Než se s někým dá opravdu do koncerzace, raději si chvíli postojí o podál a obhlídne situaci. V případě že se ji bude zdát něco nejasné a podezdřelé, beze stopy se z místa vypaří.
Jako jedna z mála vlčic, dokáže šplhat po stromech což pro ní představuje velkou výhodu. Může se v nich jak ukrýt před zraky ostatních, taky ji může sloužit jako výborné útočiště. Destiny si ráda hraje na tajemného a hned tak někomu se neukáže. Kdyby ji však někdo zpozoroval dříve než od, toho dotyčného, tak by nejraději zabíjela. Jako správná vlčice i Destiny dokáže být agresivní, vzpurná, zlá a nenechá si v žádném případě nic líbit. Při boji je však zcela klidná, vyrovnaná a než něco udělá, pořádně si promyslí každý svůj krok. Je velice rychlá a mrštná má taky velmi dobré reflexy a nic ji hned tak neunikne. Dokáže se pohybovat velmi obratně, rychle a při tom tiše. Tyhle vlastnosti z ní činily jednu z nejhůře polapitelných vlčic ve městě Koganei, které strážily hlídací a speciálně cvičení psi, kteří se ji už několik měsíců snažili dopadnout ale marně.
U Destiny hraje roli, především první dojem, né z její strany ale ze strany dotyčného vlka. Je důležité aby se k ní dotyčný choval s respektem a úctou. Po té se Destiny tak bude chovat k němu, věřte ale že když ji poznáte blíže a vytvoříte si s ní silné pouto, dokáže k vám být velice přátelská, milá, ochotná a především ochranitelská.
Pokud se stanete Destininym přítelem bude za vámi stát v dobrém i zlém,  a bude vás ochraňovat na každém kroku. Pro výjmečné jedince by položila i život.
Ale když odhalí svou temnou stránku, ukáže své divoké a vražedné já v celé kráse. Je schopna prakticky čehokoli a svým nepřátelům dá pořádně za vyučenou. Při boji je to doslova stroj na zabíjení a ona se umá rvát sakra dobře. Je hodně agresivní ale né zbrklá, nemilosrdná a někdy se i doslova vyžívá v utrpení svých nepřátel. Nikdy je ale nenechá trpět příliš dlouho jelikož se domnívá že by to byla jen zbytečná ztráta času. Když bojuje s vlkem větším než je ona sama, nikdy v tom nevidí nevýhodu. Zkrátka, nechá svého protivnáka až se unavý a vyhýbá se jeho útokům. Teprve po té mu zasedí poslední a smrtící úder. Se svými soky si nehraje jako kočka s myší jelikož to nemá vůbec za potřebí. Není sadistka. Snaží se jen své soky odrovnat co nejrychleji a pak už to pro něj končí. Je také velmi chytrý a učenlivý. Rád se poučuje jak ze svých, tak i z chyb ostatních.Je to dominantní a samotářská vlčice.

Minulost:

(Dopíšu později)

Zajímavosti:

Mám jizvu na oku,její oči maji různou barvu,zelená a modrá,souvisí to s magii,každé oko má svou úlohu. má zjizvené oči od boje s jinýmy vlky,pere se jen se samicemi.

Vzhled:

TEN BÍLÝ VLK JE BRATR :)


 

 

Blue DemonSide

Administrátor

07. 05. 2018, 15:58:31

Doplnit dovednosti prosím! Čas do 10.5.2018, pokud se do té doby registrace nedoplní, bude považována za neschválenou!

 


Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.